Sportovní den seniorů v Rousínově

14. 08. 2019

Padesátka  seniorů se sešla na Rousínovském stadionu, kde si zasoutěžila v sedmi disciplínách a ve třech společenských hrách(Petanque, Mölkky, Kubb). Na závěr proběhlo posezení s občerstvením a diskusí o průběhu krásného dopoledne.

Společenské hry:

Pétanque (koulená) je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, která se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička

Velká venkovní hra Mölkky: kultovní vikinská hra pod širé nebe! Hra Mölkky je kolíková hra, která pochází z Finska. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Kubb je venkovní společenská hra pro dva týmy, které hrají proti sobě. Hra je nenáročná a může ji hrát kdokoliv a kdekoliv.

          

          

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací